ארונות הזזה דקורטיביים ברמה חסרת תקדים

ארונות הזזה הם ארונות עם דלתות שניתן להזיזן ימינה או שמאלה ולסגור לכיוון ההפוך. טכניקת התנהלות זו חוסכת צורך בעומק ולהן היא מתאימה לחדרים בהם הרוחב צר. אם אפשר לחצוב באחד הקירות של המרחב הצר זו התאמה של 100% מכיוון שנדרש מיקום עומק של 60 ס”מ. חציבת הארון תאפשר לכם לא לספוג את המימד הזה ולקבל את הארון בגרסה החלומית של דלתות בתוך הקיר. כמובן שתצטרכו לעשות זאת עם קבלן מורשה. השירות לא כלול בהטבות של חברת הארונות. אלו אפשרויות של דגמי ארונות הזזה ניתן למצוא כיום?

ארונות ויטראז’ים מעוצבים

ארונות אלה הנם ארורות זכוכית צבעוניים. בחלק מהמקרים מדובר על גרפיקה כללית בעלת ארשת מראה רצינית ובחלק אחר של המקרים מדובר על דמויות אנימטוריות תלת ממדיות המתאימות בעיקרן לחדרי ילדים. ארונות הוויטראז’ עשויים מזכוכית חזקה המאפשרת ליהנות מיציבות יתרה על אף השם הרגיש שיצא לחומר גלם זה. ניתן לרכוש אותם במידה מינימלית של 120 ס”מ רוחב עם 2 דלתות או 180 ס”מ רוחב ו- 3 דלתות. גובה, 2.4 מ’ עד קצה הקיר.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני עיצוב א ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

ארונות מראה

ארונות הזזה מסוג זה מבוססות על מראה מלאה לכל אורך הדלת או מראה חלקית שאת החלק האחר שלה משלים צבע אחר. הארונות חוסכים לכם את פרויקט הטמעת המראה בתוך הדלת כפי שקורה בארונות פתיחה ואתם נהנים ממנה בכל עת, כשהיא זמינה לכם מול העיניים. ניתן לרכוש ארונות אלה במידת רוחב מינימלית שלך 120 ס”מ עם 2 דלתות או 180 ס”מ בעבור ארון בעל 3 דלתות.

ארונות עץ מלאים

ארונות הזזה המבוססים על העץ המלא בתור חומר גלם. ארונות אלה משרתים בעיקר בבתים בעלי עיצוב כפרי שטכניקת הדקורציה בהם היא עץ. ניתן לרכוש ארונות בעלי צבע כהה או בהיר, אדמדם, חום או כתום, וליהנןת ממיטב עיצובי העץ. בחלק מהדגמים הללו ניתן לשלב מראה על אחת הדלתות ועת מלא על השנייה או השלישית.

רכישת ארונות הזזה באופן מקצועי

את הרכישה המקצועית ביותר ניתן לממש בחברת מומחים עבור ארונות הזזה, המתמחה בשיווק כלל סוגי הארונות. בהחברה זו תוכלו ליהנות מהדמיית מחשב אינטרנטית המאפשרת לכם לבחור את הדגם המבוקש באמצעות המחשב הביתי. כמו כן, לחברה אולמות תצוגה בהם ניתן לחזות בארונות המבוקשים ולממש בקלות את בחירתכם בליווי מומחים, שיביאו אתכם לרכישת המוצר המושלם לכל חדר ביתי.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.