המדריך לבחירת ארון הזזה מושלם

אם אתם מעוניינים בארונות הזזה אשר מראות מוטבעות עליהם, כאן תוכלו ללמוד לעומק את הנושא ולדעת כיצד לבחור את המראה המושלמת לארון שלכם. נושא ארונות הזזה עם מראה הוא מורכב משחושבים, אבל עם ידע משמעותי תוכלו גם אתם לבחור את התקן האחסון המושלם עם המראה שתתאים לצרכים שלכם במדויק.

ארון עם מראה מלאה

ארון בו כל הדלתות מכילות מראה, וכאשר הוא סגור נוצרת מראת ענק על כל רוחב הקיר. למי זה טוב? לסטודיואים לאומנות, ריקוד, ציוד וכד’, לחדרי שינה בהם הדיירים נוהגים להתאפר ולהתגנדר לעתים תכופות, ולכל מקום בו פינת הטיפוח חשובה ומהווה חלק עיקרי מסדר היום.

ארון הזזה שחור זכוכיתארונות לחדרי שינה בשילוב זכוכית מודפסת

ארון עם מראה חלקית

ארון זה נועד למי שאינו מעוניין במראה מלאה שתציג את כל גופו אלא רק את הפנים, ולעתים רק את העיניים. ארונות הזזה מעוצבים בסגנון זה הם לרוב ארונות מודפסים, אשר המראה העליונה הקטנה משלימה את ההדפסה מבחינה גרפית. לדוגמה, אם זהו ארון הזזה המתאר נוף, ונדרשת הדמיה של מים, זורמים או עומדים, ארון הזזה עם מראה חלקית עשוי להיות זה שיציג זאת.

ארון עם מראה מחולקת

ארון אשר מיועד למי שחפץ במראה, אבל לא גדולה ושלא תכסה את כל רוחב הקיר. ייתכן כי הקיר חשוף לשמש בחלקו, ואתם לא מעוניינים שתהיה שם מראה מסנוורת. ייתכן כי בחדר כבר מותקנת מראה אחרת, והצטלבות של מראות לכיוון השמש היא לא דבר רצוי. בארון כזה, על אחת הדלתות תותקן מראה ועל הדלת השנייה יהיו פיתוחים ועיצובים שונים כמו תמונות וגארפיקות ממוחשבות. ארונות הזזה עם מראה מחולקת נפוצים בחדרי ילדים, חדרי בנות וגם בחדרי עבודה בהם נדרשת מראה קטנה בארון המוצב.

ארון עם מראה צבעונית

ניתן לבחור ארון צבעוני ולא שקוף, אשר הברק הבוקע ממנו רב ויוצר השתקפות של מראה. ארונות הזזה מעוצבים בסגנון זה טובים עבור מי שמעוניין להשתמש בגוון הקיים בחדר שלו גם בהתקן האחסון, וגם ליהנות ממראת קיר יוקרתית. ארונות הזזה מעוצבים באותו סגנון נמכרים בשלל צבעים, חלקם בהירים וחלקם כהים וחשוכים יותר. מומלץ לצפות בהדמיית מחשב של ארון הזזה מסוג זה בטרם בחירתו.