ארונות הזזה בשילוב זכוכית

זכוכית מהודרים עם ארונות הזזה! ארונות הזזה זכוכית הם ארונות פופולאריים בשל היותם איכותיים, עמידים, נוחים ובטוחים לשימוש ילדים וטף. רמת העיצוב שלהם נוסקת בהרבה ביחס לרוב דגמי ארונות דלת הפתיחה. דגם ממוצע של ארון הזזה זכוכית מכיל פלטות מעוצבות קדמיות אשר ניתן להשתמש בהן במגוון דרכים.

מראת קיר ענקית המתפרסת על כל הקיר

זוהי האפשרות הראשונה שלכם למימוש. ארונות הזזה זכוכית מראה עושים מכל דלתות ההזזה הקדמיות מראת טיפוח ענקית, אשר בה ניתן להשתמש לאיפור וטיפוח מיד לאחר שמתלבשים. לכן, זה יוצר התארגנות מאד נוחה ליציאה מהבית מדי בוקר. מראת הקיר הענקית יכולה להופיע בשלל עיצובים: שקופה לגמרי, מוטה לצבע זכוכית מסוים, עם הדפסת תמונה על חלק ממנה, ועוד.

זכוכית כטקסטורה מעוצבת

זהו שימוש נוסף עליו ניתן להתבסס עם ארון הזזה זכוכית. בשונה מארון המראה, כאן להדפסה או לגרפיקה המודפסת יש משמעות גדולה יותר מאשר לאפקט המראה עליו פירטנו לעיל. הארון הוא ארון תמונה מלאה, או גרפיקת מחשב ללא חלל ריק. אבל על מנת שהגימור יהיה מבריק ולא מט, ממש כמו בפיתוח תמונות ממצלמות אנלוגיות, ניתן לצפות את יצירת האומנות המודפסת על ארונות ההזזה – בשכבת זכוכית קבועה. זוהי זכוכית עבה, קשיחה ועל כן מתאימה מאד לשילוב בחדרי ילדים, בנוסף לחדרי השינה שלכם. ההבדל בין הדפסה עם זכוכית להדפסה בלעדיה ניכר מאד לעין האנושית.

זכוכית בשילוב מסך טלוויזיה

הידעתם כי ארונות הזזה זכוכית יכולים לשמש כטלוויזיות לכל דבר ועניין? מסביב לזכוכית הארון מטמיעים מסך LCD, וכך כאשר הארון סגור הוא מתפקד גם כטלוויזיה, ולא רק כהתקן אחסון או מראת טיפוח. ארון זכוכית כזה חוסך מקום להצבת שידת טלוויזיה, ועל כן הוא מאד יעיל לחדרי מגורים בהם היה תכנון להציבהּ. ארון זה מספק את כל צרכי ההתנהלות בחדר, ועל כן חוסך במשאבים רבים כמו עמדות איפור, שידות טיפוח ומעמדות חיצוניים למסך שלכם. על כן, זהו ארון מאד מבוקש אשר בבתי אב רבים כמהים לשלבו בתכולת רכיבי האחסון הפנימית.

ארונות הזזה זכוכית – בעיצוב ייחודי של א א ארונות!

ארונות ההזזה שלנו מיוצרים בהתאמה אישית לפי גודל ומידה רצויים, ועיצוב לפי טעם הלקוח, בכל מוצר שלנו ניתן לשלב זכוכיות מבריקות או מודפסות בדלתות ההזזה של הארון. ארונות הזזה עם זכוכית מביאות יופי של פתרון אחסון לחדר השינה או חדר הנוער והילדים. ארונות אלו מעוצבים בקווי עיצוב ייחודיים ומקוריים, ומשלבים צבע, יופי ואיכות חסרת פשרות. ארון הזזה זכוכית משלב בתוכו פתרונות אחסון מקוריים – מגירות נשלפות, מידוף אינטרגרלי ומוצרי פרזול איכותיים במיוחד. צוות א א ארונות הזזה שמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולעצב עבורכם ארון הזזה בהתאמה אישית! צרו קשר לפרטים נוספים.