ארונות הזזה בצפון

גרים באזור הצפון? בין אם אתם מיישובי הגליל העליון ובין אם בשפלת החוף הצפונית והגליל התחתון אתם נמצאים, לנו ישנו פתרון הבוטיק עבורכם לארונות הזזה! ארונות הזזה בצפון מביאים עמם עיצובים מפנקים לבתים רבים באזור זה. כאן תוכלו ללמוד כיצד בוחרים נכון ארון הזזה בצפון.

ארון חציבה או ארון הנחה

אין ספק שהשאיפה של כולכם צריכה להיות ארון חציבה, אבל לא בכל דירה ניתן לחצוב. בדירה מחולקת בוודאי שלא ניתן וגם בדירה שלמה לא בטוח שישנו מספיק פער חציבה בשביל ליצור הכנה לארון. חשוב להזמין נציגים של חברת ארונות הזזה בשביל לבחון זאת ולסייע לכם להחליט. במידה ואין מקום פנוי לשים הכנה לארון הזה חצוב, מומלץ לבחור ארון הזזה להנחה בממד עומק של לא יותר מ- 60 ס"מ וממדי אורך ורוחב גדולים על חשבונו. בכך יש לכם גם מקום רב לשים את הבגדים וגם מקום לא מועט להתנהל בבית כשהארון מונח.

ארונות הזזה מודפסים או ארון הזזה מראה

את ההתאמה הזו הכי מומלץ לבצע עם הדמיית מחשב כשאתם נמצאים בחדר המיועד. בכך, תוכלו לדעת האם הארונות שאתם בודקים מתאימים או לא מתאימים להצבה בחלל החדר. ארון הזזה עם עיצובים והדפסות יתאים לעתים יותר ולעתים פחות לחדר המדובר. לעתים תתאים יותר מראה על הארון ולעתים היא פחות מתאימה. במידה ואתם אוהבים להתאפר ולהתגנדר, מומלץ שתהיה מראה בארון. את התאמת עיצוב הארון יש לבצע גם בהתאם לעיצוב המעטפת שלו מבחינת גוון וצורה. יש להיעזר בהדמיות מחשב לשם כך ולמצוא ארון הזזה בצפון שמתאים לחדר שלכם ככפפה ליד מבחינה דקורטיבית.

ארונות הזזה גדולים או קטנים

במידה ויש לכם תכולה מרובה של בגדים, יש להשקיע בקיר שלם ולהציב ארון הזזה גדול. במידה והתכולה שלכם מועטה, מומלץ להשקיע בארון קטן, אבל רק אם ניתן להרחיב אותו ויש בו הכנה להטמעת תאים נוספים. במידה ולא, רכישת ארון הזזה בצפון תקבע אתכם לגודל קבוע ללא יכולת לשנות זאת. במקרה כזה, שאפו לקנות ארון שלא יתפוס את כל רוחב הקיר אלא רבע-חצי ממנו בשביל שתוכלו להשתמש במרחב הפנוי להטמעת עוד ארונות הזזה בעתיד.