ארונות הזזה ביבנה

אם אתם מעוניינים לפנק את עצמכם בעיצוב התקן אחסון סוחף, יפה ומפנק מתמיד, אנו ממליצים להשקיע בארונות הזזה. ארונות הזזה ביבנה זכו לתהודה לא מועטה בשל מגוון תמורות איכותיות שהמוצר מספק ללקוח. קודם כל, זהו אחד מהמוצרים המהודרים והיפים שיהיו לכם בבית. ארון הזזה ביבנה מאפשר לכם ליהנות מתבניות עיצובים מגוונות, המבוססות על גרפיקה ממוחשבת או תמונה ממשית ואפילו ציור אומנותי לבחירתכם. בנוסף, ניתן להטמיע מראה בחלק הקדמי של הארון ולשים הכנה לטלוויזיה דקה, כולל רכישתה. בנוסף, הארון מספק מגוון רחב מאד של יתרונות פונקציונאליים, בהם כל משתמש היה מעוניין.

נפתח בקלות, ניתן לנצור את הדלת

שלא כמו בארון פתיחה, מצבי הפתיחה הם לא 0,1 בלבד (סגור ופתוח). את הדלת ההזזה ניתן לעצור על המסילה בכל שלב, ובכך אתם מאפשרים לעצמכם סידור נוח של הארון תוך עבודה מדודה עם הדלת. דלת ארון ההזזה היא אחד מהאלמנטים הנוחים ביותר בארון. היכולת לנצור אותה כשפותחים מאפשרת התנהלות מאד קלה עם בגדיכם גם כשאתם מחפשים חולצה או מכנס להוצאה וגם כשאתם מסדרים את הארון מעת לעת. ארונות הזזה ביבנה – היחידים שעובדים בשבילכם!

ניתן לחציבה: בררו אם היא אפשרית בבית שלכם

חציבה – משמעותה שכל הארון חבוי מבעד לקיר ביתכם למעט החלק הקדמי שלו שנותר גלוי ומוצב בממד של הקיר. לא בכל בית זה אפשרי. ייתכן כי אתם גרים בדירה מחולקת, או בבית שהקירות שלו מחולקים עם השכנים. במצב כזה, אם בדקו ולא נמצאה דרך לחצוב, אנו ממליצים לבחור ארון הזזה ביבנה עם ממד עומק של לא יותר מ- 60 ס"מ וליהנות ממקום פנוי חסכוני יחסית. על חשבון ממד העומק הצר, אנו ממליצים לכם להצטייד בארון ארוך ורחב כך שיתר הממדים שלו יהיו גדולים ויאפשרו לכם אחסון רב של בגדים על פי הצורך.

עמיד וחזק: אחד מהארונות הזזה שישמרו על זמן מחזור שימוש רב ומכובד

אלו הם ארונות הזזה להרבה מאד שנים. בשונה מארונות פתיחה שנוטים לצאת מכיוון ומצריכים טכנאי שיבוא ליישר את הדלת ובמקרים חמורים להכריז שהארון אינו בר שימוש יותר, בארון הזזה האירועים הללו פשוט לא קורים. זהו אחד הארונות היותר חזקים ועמידים. כשהוא עשוי ממיטב העצים ורכיבי הזכוכית, כמו גם רכיבי מסילות ההזזה, אתם יודעים שהביגוד שלכם נמצא בהתקן איכותי, יציב ואמין בהחלט.