ארונות הזזה באיכות חסרת פשרות

מהם ארונות הזזה בעידן המודרני ואלו אפשרויות ישנם לבחירת הדגמים שלכם? במאמר זה נלמד על סוגי ארונות הזזה ונספק עצות לגבי מציאת הדגם המושלם אצל הספק המושלם אצלו מומלץ לבצע את הרכישה הלכה למעשה. ארונות הזזה הם מהתחומים החשובים שישנם בבית ולכן מאד חשוב לקרוא היטב את הנאמר כאן בשביל להגיע לתובנות הנכונות שיסייעו לכם לבחור כהלכה את פתרון האחסון שלכם.

מידות בסיס של ארונות הזזה

מידת הרוחב יושבת על 60 ס”מ לדלת ולכן הארון המינימלי ביותר, עם 2 דלתות הנו ברוחב 120 ס”מ. בשונה מכך, ארונות פתיחה הם לפי 80 ס”מ לכלל הארון ולא לדלת בודדה. גם במידות העומק, המספרים יותר גדולים בארונות הזזה מאשר בפתיחה. בעוד ארון פתיחה ממוצע הנו העומק הנו 54 ס”מ, בארון הזזה המידה האקוויוולנטית היא 60 ס”מ. ניתן לרכוש מידת גובה תקנית של 2 מ’ או ארון צמוד קיר בגובה 2.4 שיכסה כמעט את כל גובהו.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני  ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

אפשרויות בחירת ארונות הזזה

ניתן לבחור בין ארונות הזזה עץ לבין ארונות הזזה זכוכית היתרונות של ארון הזזה עץ, עיצוב כפרי של פעם, התאמה לחדרי עת ואפשרויות לבחור גוון בהיר או כהה בהתאמה לעיצוב החדר הביתי הקיים. מדובר לא רק על עיצוב חזק אלא גם על חומר ייצור מהמשובחים שישנם, אשר צפוי להחזיק מעמד שנים ארונות כמו חדש. בארונות הזזה זכוכית, לעומת זאת, ניתן לממש ויטראז’ים דקורטיביים של הדפסות או ארונות מראה שקופים בגוון ניטרלי או בגוונים מוטים, לבחירתכם.

סוגי הדפסות על ארונות הזזה מזכוכית

ניתן לבחור בין ארונות הזזה לילדים עם תכנים אנימטוריים ודמויות הנלקחות מהעולם שלהם, לבין ארון שיכול להיות בר שילוב גם בחדרי מבוגרים, אשר ניחן בחד גוניות ומבוסס על מרקמים שונים של עיצוב ולא רק על צבע הגוון עצמו: בהירות מול כהות, גוון מחוספס מול גוון חלק ועוד.

בחירת ארונות הזזה הלכה למעשה

ארונות הזזה הכי כדאי לממש בחברת מומחים עבור ארונות ביתיים. בחברה זו מחזיקים את כל סוגי ארונות ההזזה, החל מארונות לרווקים 120 ס”מ רוחב ועד ארונות למבוגרים עם 3+ דלתות ברוחב ממוצע של 160 ס”מ. את הבחירה מומלץ לבצע בחברת מומחים עבור ארונות הזזה, שם ניתן לבחור את המוצר בהדמיית מחשב ולשנות את אופן האחסון הפנימי תוך כדי תנועה, כך שיתאים לשגרתכם על הצד הטוב ביותר בעת ההתנהלות הביתית השוטפת.