ארונות דקורטיביים בהתאמה אישית

מתעניינים ברכישת ארונות לבית? במאמר זה תוכלו להיחשף למגוון רחב של פתרונות אחסון אשר ייקחו את חזות עיצוב הבית שלכם לרמה אחרת וגם יספקו לו את כל מה שהוא צריך בשביל לכונן שגרת אחסון ביתית מן המעלה הראשונה. בואו להכיר את מיטב הארונות שלנו ולזָכּות את עצמכם בהנאה צרופה בשגרת האחסון הביתית ובניהול הלוגיסטיקה בבית המגורים.

ארונות לחדרי מבוגרים

ניתן לבחור בין שני סוגי ארונות, הזזה ופתיחה. ארונות הזזה לחדרי מבוגרים הם ארונות המבוססים על זכוכית ובהם ניתן להטמיע מראה שקופה או בצבע אחר המועדף עליכם. ניתן לבסס עיצוב ארון עץ ולחלק את דלת הארון כך שבחלקה התחתון יהיה עיצוב מודפס אחד ובחלקה העליון עיצוב אחר. ארונות לחדרי מבוגרים מספקים לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות מאחסון משובח וממיטב העיצובים. מבחינת מידות, ארונות הזזה 2 דלתות ניחנים בעומק 60 ס”מ, ברוחב 120 ס”מ ובגובה מקסימלי של 2.4 מ’ – כגובהו של קיר ביתי תקני. ניתן לרכוש ארונות הזזה נמוכים מכך. ארונות פתיחה ניחנים בעומק של 57 ס”מ ועבור דגמים קטנים 2 דלתות 54 ס”מ.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני עיצוב א ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

ארונות לחדרי ילדים

ארונות לחדרי ילדים מבוססים על עיצובים מצוירים בהירים בעלי חזות מצחיקה או רצינית המתבססת על תמונות נוף וטבע. בדומה לארונות המבוגרים, ישנו מפרט מידות תקני עבור ארונות ההזזה, 60 ס”מ עומק, ו- 120 ס”מ רוחב עבור ארון 2 דלתות. ניתן לרכוש גם ארונות פתיחה בגדלים שונים, החל מארון רחב המכסה קיר שלם של חדר נוער ועד ארון קטן 2 דלתות.

התאמת הארונות לשימוש הביתי

חשוב לבחון את החלקים הפנימיים של כל ארון שחשבתם לרכוש ולהחליט אם הוא מתאים לשימוש הביתי שלכם. היתרון ברכישה מחברת ארונות הוא שניתן לשנות את החלק הפנימי בהתאם למה שאתם מצפים שיקרה, לבנות תאים פתוחים או תאי מגירה סגורים ולשנות את הפריסה בכל ארון.

חברת ארונות – המקום המושלם לארון חדש

כשאת רוכשים ארונות מחברת ארונות אתם נהנים מכל היתרונות! ארונות הזזה מודפסים ומעוצבים, ארונות פתיחה דקורטיביים המתאימים לשימוש הפנים ביתי שלכם ובכך אתם מזכים את עצמכם במיטב תשתית האחסון הביתית. בואו לשדרג את הבית שלכם ולהטמיע בו ארונות מעוצבים מן המעלה הראשונה אשר ייקחו כל חדר למעלה אחרת הן במראה המוצר והן בשימוש הפרקטי. בשונה מחנויות ריהוט כלליות, בחברת ארונות האפשרויות שלכם להתאמה אישית של הארון הרבה יותר רחבות ונעשות באופן הכי מקצועי שישנו!

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.