ארונות ביתיים מעוצבים ברמה אחרת - ההמלצות

ארונות ביתיים מעוצבים הם מתשתיות הבית שחשוב מאד להיות חדים ומקצועיים בבחירתם. במאמר זה נביא לפתחכם את מיטב ההמלצות לבחירת ארונות ביתיים איכותיים אשר יסייעו לכם לשדרג את הבית שלכם ולהפוך אותו לחלל פתרונות אחסון שימושי ומעוצב.

ארונות הזזה – למי מתאימים? הכירו את האפשרויות

ארונות הזזה ניתן לעצב בשתי דרכים. האחת, שימוש בצבעים ראליסטיים במתכונת כהה בדרך כלל, או בעיצוב עץ. הדרך השנייה היא להטמיע הדפסות בהירות בעלות אופי אנימטורי. בעוד הטכניקה הראשונה משרתת בעיקר בחדרי מבוגרים, השנייה היא ממש סמל הסטטוס בחדרי ילדים מודרניים. מבחינת מידות, עומק ארון ההזזה מתחיל מ- 60 ס”מ על פי התקן, בעוד מידת הרוחב של ארון 2 דלתות היא 120 ס”מ, ומידת ארון 3 דלתות היא 180 ס”מ. אם אתם מתכננים חציבה בקיר לשם הטמעת הארון, זהו פתרון מצוין שכן לא נוצר נפח בפתיחה וגם לא כשהארון סגור. בחדרים קטנים וצפופים ללא חציבה, פתרון אחסון זה פחות כדאי.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני עיצוב א ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

ארונות פתיחה – למי מתאימים? הכירו את האפשרויות

ארונות פתיחה יכולים להתאים לכל המשתמשים, גם לילדים ונוער, גם לרווקים וגם למי שחי בזוגיות. ניתן לרכוש ארון פתיחה 2 דלתות המתאים לאדם אחד, ומכיל תא קיפול בגדים ותא תלייה, לצד ארון 3-4 דלתות המתאים לילדים ונוער ולהורים ביחידת הורים, חדר שינה או חדר ארונות. מידותיהם של ארונות פתיחה תקניים הם עומק 54 ס”מ בארונות 2 דלתות, 57 ס”מ בארונות 3-4 דלתות, ומידות הרוחב משתנות מארון לארון.

ארונות קיר 2.4 מ’ – מידע שימושי

ארונות קיר יכולים להיות ארונות הזזה או פתיחה. הכוונה היא לארונות גבוהים המתנשאים לכל גובה הקיר, 2.4 מ’ ולרוב מכילים חריץ דק מאד בחלק העליון ביחס לתקרה עצמה. בניית ארונות בטכניקה זו חוסכת במידת הרוחב ומאפשרת לבחור ארונות 2 דלתות בהם ניתן לאחסן כמו בארון 3 דלתות בגובה נמוך מכך. לכן, מי שמחפש לצמצם את מידת הרוחב – בשבילו זהו פתרון אידאלי.

רכשו ארונות מתקדמים מבית א.א. ארונות

ארונותיה של חברת א.א ארונות הם מהמתקדמים שתמצאו בישראל. הארונות ניחנים בבנייה המבוססת על הדפסה על זכוכית בארונות הזזה וגם בבניית עץ יוקרתית המוסיפה המון לעיצוב חדרי הבית. בואו לממש את מיטב פתרונות האחסון ולמצוא את הארון המושלם לכל חדר בבית, מחדרי מגורים ועד חדרי ארונות ייעודיים לכינון אחסון ביתי מן המעלה הראשונה!

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.