ארונות בגדים עם דלתות פתיחה והזזה בעיצובים ייחודיים

בואו להכיר את העולם המופלא של ארונות הבגדים החדשים שאפשר להסדיר בבתיכם! ארונות בגדים מעוצבים ניתנים לשילוב בכל מרחב ביתי, החל מהחדר הפרטי שלכם ועד חדרי ארונות. מהן האפשרויות לבחירת ארונות בגדים מעוצבים? כאן תוכלו למצוא את מיטב הארונות שיעשו את ההבדל בין עוד מרחב ביתי לחדר מעוצב ומסוגנן במיוחד.

ארונות פתיחה מפורזלים או שטוחים לבחירתכם

ארונות פתיחה הם יחידות הבסיס של כל פתרון אחסון. הארונות הללו מכילים זוג דלתות פתיחה על גבי ציר. ניתן לבחור ארונות קטנים מאד ברוחב 80 ס”מ ובמידת עומק 54 ס”מ, לצד ארונות גדולים של 160 ס”מ ומידת עומק של 57 ס”מ. הגבהים שניתן לבחור הם 1.5, 2 מ’ או 2.4 מ’, שזה ארון קיר המכסה את כל אורכו. ארונות בגדים מפורזלים הם ארונות בהם לכל דלת יש מסגרת ובמרכזה ישנה ידית פתיחה. ארונות בגדים שטוחים הם ארונות בעיצוב מודרני ללא ידיות שהפתיחה שלהם נעשית באמצעות מגרעת מרכזית בין 2 הדלתות.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני עיצוב א 

ארונות הזזה מעוצבים בעץ או בהדפסת זכוכית

ארונות אלה מתבססים על דלת הזזה. זה נשמע חסכני כי אין דלת נפח, אבל זה מגיע על חשבון מידת העומק, שכן התקן בישראל לארונות הזזה הוא 60 ס”מ, בעוד עומק ארונות הפתיחה נע בין 54 ל- 57 ס”מ בסך הכל. היתרון הגדול של ארונות בגדים עם דלתות הזזה הוא מה שקורה מקדימה, בהן. ניתן לעצב אותן בשלוש דרכים: או לשים שם מראה ענקית לחדר, או לעצב בוויטרז’ים צבעוניים המבוססים על איורים ותמונות לילדים וצבעים מגוונים, או לעצב בעץ מלא את החלק הקדמי של הדלתות.

בחירת ארונות בגדים באופן מקצועי

על מנת לממש את בחירתם של ארונות בגדים על הצד הטוב ביותר – חשוב לבצע את הבחירה בחברת ארונות מקצועית. במסגרתה, תוכלו לקבל את כל האינפורמציה הנדרשת אודות הארונות שלכם ולבחור את הדגמים המיטביים ביותר עבור כל מקום בבית. בדרך זו אתם מבטיחים גם התאמה דקורטיבית ייחודית וגם שימוש בקונסולת אחסון המתאימה לביגוד שלכם. במידה והבחנתם בארון שמצא חם בעיניכם בפאן העיצובי אך פחות קסם לכם בטכניקת האחסון, ניתן לשנות אותה, וזהו היתרון הגדול של חברת ארונות פרטית על פני האלטרנטיבות. השירות כולל ייעוץ, בחירת דגם הארון, הובלה והתקנה בבית הלקוח במיקום הנדרש. החברה אינה מבצעת חציבות אך יכולה לעמוד בקשר עם הקבלן שלכם במידה והן נדרשות, למסירת מפרט מידות מתאים.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.