ארונות בגדים מסוגים שונים - הכירו את האפשרויות

ארונות בגדים בעיצובים שונים ובטכניקות פתיחה ייחודיות. בואו להכיר את האפשרויות בעידן המודרני ולבחור ארונות המתאימים לחדר המיועד. ארונות בגדים יכולים לשמש הן בחדרכם הפרטי והן בחדרי ארונות מרוכזים לשימוש כלל דיירי הבית. במאמר זה נאמוד על האבחנה בין 2 סוגי הארונות הללו ובכך למעשה נשלים עבורכם את תכנון כל אחד מהחדרים הללו.

ארונות לחדרי מגורים ושינה

ארונות בגדים אלו משמשים לאחסון בגדים בחדר פרטי. בדרך כלל, הארון נקבע בהתאם למי שנמצא בחדר. אם החדר מיועד לרווק או רווקה בודדים, גם ארון קטן וחסכני במקום יכול לעשות את העבודה. בדרך כלל בוחרים, במקרה כזה, ארון 80 ס”מ במידת הרוחב ו- 54 ס”מ בעומקו, בגובה נמוך או 2 מ’. מי שמתעניין בארון הזזה יצטרך להשקיע בעומק של 60 ס”מ וברוחב של 120 ס”מ לפחות, עבור דגם 2 דלתות. בחדרים של זוג, ארון זה יכול בהחלט להיות חלק מהשגרה, או ארון פתיחה גדול של 4 דלתות ברוחב 160 ס”מ.

ארון הזזה זכוכית עיצוב א ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

ארונות לחדרי ארונות

בחדרי ארונות הארונות הגדולים הם שמכתיבים את סדר הבנייה והתכנון. בתחום ארונות הפתיחה, אם יש לכם אפשרות להטמיע רוחב של 240 ס”מ, מומלץ להשקיע בארון 6 דלתות תואם. אם אין אפשרות זו, ניתן לחלק את הארונות בין הקירות, לשים ארון של 160 ס”מ, או ארון הזזה גדול 3 דלתות של 180 ס”מ, ולהטמיע מדפים פתוחים לצידם. בדרך זו אתם נהנים גם מאחסון סגור וגם מאחסון פתוח ויכולים לבסס בחדר האחסון ארונות בגדים איכותיים המתאימים לבגדים ולתכולה שלכם.

רכישה מומלצת של ארונות בגדים

את הרכישה המומלצת חשוב לעשות באופן הכי מקצועי שאפשר. לכן, הפתרון הוא חנות ארונות מומחית, בה ניתן לבחור ארונות בגדים על הצד הטוב ביותר. השירות כולל את כל מה שנדרש להטמעת ארונות בגדים למעט חציבות. אם החלטתם לחצוב ופניתם לקבלן מורשה, כן ניתן לקשר אותו לנציגי המכירות שינחו אותו איזו מידת חציבה לבדוק. אם הוא מודיע לכם שהיא אפשרית, זו האפשרות המומלצת מבחינתכם כי זה מה שיחסוך לכם מקום בחדר. בחירת הארונות בחברת הארונות יכולה להתבצע על בסיס הדמיית מחשב אינטרנטית ביתית או באמצעות ביקור באולמות תצוגה ובחירת הדגמים שקסמו לכם ביותר. ניתן לשנות את קונסולות האחסון ולהתאים כל ארון לשימושכם. זהו היתרון הגדול בעבודה ובהתקשרות מול חברת ארונות מומחית, על פני האלטרנטיבות.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.