ארונות בגדים באיכות חסרת פשרות: עיצוב והתאמה פרקטית לכל משתמש

ארונות בגדים מותאמים אישית לכל חדר ביתי אינם מובנים מאליהם. ואולם, אם אתם מחליטים לרכוש אותם בחברת ארונות, משם הכל מתחיל. בעוד ברשת שיווק רהיטים לא ניתן לשנות מפרטים טכניים של ארונות, בחברה פרטית ניתן להתאים אותם ממש על פי מה שאתם מחפשים שיהיה בהם: סוגי תאי אחסון, מיקומים של מגירות ועוד. אלו ארונות בגדים ניתן לרכוש? בואו להכיר את התחום המרתק ביותר ברכש הביתי.

ארונות נפתחים באמצעות דלת פתיחה

ארונות אלה מבוססים על זוג דלתות פתיחה בדגם הקטן ביותר והם משתרעים לרוחב של 80 ס”מ. בדגמים גדולים יותר, נהנה הלקוח מ- 4 דלתות ברוחב 160 ס”מ. גובה הארונות נקבע בדרך כלל ביחס לרוחב. בעוד ארונות רוחב של 80 ס”מ ניחנים בגובה נמוך של 1.5 מ’, ארונות רוחב של 160 ס”מ משתרעים בדרך כלל ל- 2 מ’ וניתן לבחור אותם גם בגרסת קיר של 2.4 מ’. עומק הארונות עומד אף הוא ביחס ישר לרוחב. בארונות של 80 ו- 160 ס”מ העומק הוא 54 ס”מ ובארונות משפחתיים גדולים של 6 דלתות העומק הוא בדרך כלל 57 ס”מ. עיצוב הארונות הללו ניתן לביצוע באמצעות פרזול, עם ידיות ומסגרות, או באמצעות פלטת פתיחה שטוחה על פי טכניקת הדקורציה המודרנית.

ארון הזזה זכוכית בעיצוב מודרני וחדשני עיצוב א ארון הזזה זכוכית לבן יוקרתי

ארונות אחסון באמצעות דלתות מוזזות

ארונות אלה הם ארונות הזזה והם ניחנים במידות גדולות מאלה של ארונות הפתיחה. ארונות בגדים קטנים בז’אנר זה מבוססים על 120 ס”מ רוחב, 60 ס”מ עומק ו- 2.4 מ’ גובה. לגבי הגובה, ניתן למצוא לעתים גם 2 מ’ סטנדרטיים שלא מכסים את כל אורך הקיר. דגמים גדולים יותר של 3 דלתות ומעלה ניחנים ב- 1.8 מ’ רוחב במקום 120 ס”מ בארון קטן של 2 דלתות. עיצוב ארונות בגדים אלה נעשה באמצעות זכוכיות עם ויטרז’ים מודפסים, מראות קיר מעוצבות או על בסיס עץ מלא ללא זכוכית.

כך תסדירו את הארונות באופן מקצועי

ארונות בגדים מומלץ להסדיר בחברת ארונות מקצועית המתמחה בארונות פתיחה והזזה ביתיים. החברה תסייע לכם גם בגיבוש חדרי ארונות עם מידוף פתוח ותספק את כל הסיוע המקצועי הנדרש לכינון תשתיות אחסון מתקדמות. בחברה ניתן לבחור ארונות בגדים באמצעות הדמיית מחשב או באולמות תצוגה יוקרתיים. חברת א.א ארונות משווקת ארונות איכותיים, מעוצבים ועמידים לאורך שנים רבות הפוטרים אתכם מהחלפה למשך שנים ארוכות מאד.

א. א תכנון ארונות

א. א תכנון ארונות

חברת א. א תכנון ארונות - אנו מייצרים מגוון ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים, התוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.
נשמח לעמוד לרשותכם, לתת שירות ומידע על כל דגם ומוצר שלנו.