אודות א.א. ייצור ארונות

חברת א.א.ארונות מתמחה בייצור עצמאי של ארונות הזזה. תהליך ייצור הארונות שלנו מתבצע במקצועיות במפעל מתקדם וחדשני תוך שימוש בחומרים איכותיים. אנחנו מייצרים מגוון רב של ארונות הזזה לכל מטרה ובהתאמה לכל לקוח. הארונות ומערכות הפרזול מיוצרים בהקפדה רבה ותוך שימת לב לכל פרט, והתוצאה היא עשרות דגמים מעוצבים של ארונות הזזה משובחים, יפים ונוחים לשימוש.

כמומחים לארונות הזזה, אנחנו שואפים להעניק לכל לקוח פתרון אחסוני מושלם עבורו, ולכן חשוב לנו להקשיב לכם, להבין אתכם, לענות לכל שאלה באדיבות וסבלנות ובסופו של דבר, ולייצר עבורכם את הארון המתאים ביותר.

אנו בחברת א.א ארונות מקפידים על חלוקה פנימית נוחה, מערכות פרזול יפיפיות, עיטורים ואביזרים שונים אשר ישולבו בארון ההזזה בהתאם לטעמכם ולצרכים האישיים שלכם.     

כשם שחשוב לנו להשקיע במוצרים שלנו, כך גם חשוב לנו להשקיע בלקוחותינו, ולכן אנחנו מקפידים על שירות מסור, קשוב, סבלני ואדיב. כל לקוח מקבל את ההתייחסות הראויה, את המענה לכל שאלותיו ובסופו של דבר את המוצר שישרת אותו לתקופה ארוכה.     

א.א.ארונות הזזה מציעה לכם לבוא ולהתרשם מהדגמים, העיצובים ועשרות הסגנונות של הארונות באולם התצוגה המרהיב והגדול שברשותנו. בחלל התצוגה תוכלו למצוא: ארונות בגדים, ארונות קיר, חדרי ארונות, ארונות הזזה בעיצובים ייחודיים וחדשניים והכי חשוב צוות שילווה אתכם, יציג בפניכם את הדגמים שמתאימים לכם ולצרכים שלכם.

הסניף שלנו

ראשון לציון

ראשון לציון

רח' דוד סחרוב 10

ראשון לציון

ראשון לציון

רח' דוד סחרוב 10

צומת בילו

צומת בילו

בובי סנט ג'ורג' 14

יבנה

יבנה

רח' הפרת 2 יבנה

פתח תקווה

יבנה

בן ציון גליס 9

חייגו אלינו: 077-9977949