ארונות הזזה לחדרי ילדים​

אם גם אתם חושבים שלילדים שלכם מגיע הטוב ביותר, ארון הזזה ייעודי מחכה רק לכם. מעבר לכך שהם בטוחים לחלוטין לילד ולעולל, מיוצרים על פי התקנים, ללא חלקים חדים, עם נגישות נוחה לכל תא בארון, עיצובם של ארונות ילדים אלו אינו דומה לשום דבר שראיתם עד כה. אלו ארונות הזזה דקורטיביים המבטאים את עולמם החזותי. בכך, אתם תורמים גם לילדיכם וגם לבית כמכלול. הם מקבלים ארונות המעוצבים על פי רוחם והעדפתם, והבית זוכה לשיפור ניכר בנוסח העיצוב שלו בזכות התקני האחסון החדשים והמעניינים. מעבר לכך, הארונות קלים מאד לשימוש, נסגרים בשקט מופתי ומספקים הגנה הרמטית לבגדים מפני חדירת מזיקים כמו עש הבגדים.

בחירת ארון ייעודי לילד – כך תעשו זאת נכון

בחנות ארונות, גשו למחלקת ארונות לחדרי ילדים מעוצבים. שם, אתם תיווכחו כי כל ארון ילדים מהווה עולם ומלואו מבחינת הצגתו החזותית ואיכות האחסון בתוכו. ניתן יהיה למצוא ארון עם איורים קלאסיים של חיות יער, לצד תמונות מודרניות של רישומים עכשוויים. הארון יכול להיות מצויר מלא, ללא חלקים לבנים או שקופים, או חלקית. בארון בו ההדפסה היא חלקית, הפלטה הריקה בכל דלת עשויה לשמש כמראת קיר. ניתן גם לבחור ארונות מראה מלאים ללא ציור מודפס. בחירת הארון לחדר הילדים צריכה להתבסס על התאמה לעיצוב חדר הילדים, וגם על רצונו של הילד בתבנית העיצוב. בפסקה הבאה אנו נסביר לכם כיצד להגיע אל ארונות ילדים במבצע שיחסוך לכם בעלות.

איתור ארונות ילדים במחיר מיוחד

על מנת למצוא ארונות ילדים במחיר מטריף לא צריך לוותר על איכות או על מקום אחסון גדול כפי שתוכנן. בשונה ממה שהסבירו לכם בחוץ, לעתים דווקא ארונות איכותיים ומשובחים יימכרו במחירים נמוכים. חברת ארונות עשויה להחליט לקדם מוצר מסוים על מפני האחרים, לתת לו עדיפות בשיווק וגם בתמחור על מנת לעודד את רכישתו. לדוגמה, אם יש המון קונים ממתינים בתור לארון מודפס, כשארון המראה נמכר פחות, החברה עשויה להוציא אותו במבצע מיוחד על מנת לדרבן קונים לבחור בו. שיטת נוספות לאתר ארונות ילדים במבצע הן דחיית הרכישה למועדים מיוחדים כמו סוף עונה, סוף השנה, חגים, וכד’. בימים אלו גדלים הסיכויים למצוא ארונות במחירים מיוחדים שהייתם מתקשים לאתר בימים כתיקונם.

דגמי ארונות הזזה לילדים דגמי הקטלוג החדש

דגמי קטלוג 2018 של א א ארונות – ארונות ילדים הוא קטלוג מופלא! בקטלוג שלנו תמצאו מגוון ארונות הזזה לחדרי ילדים בעיצובים חדשים, ייצור בסטנדרטים גבוהים ואיכות ללא תחרות. בכל ארון הזזה לילדים שלנו קיימים המרכיבים האולטימטיביים לארון ילדים: עיצוב בסטנדרטים גבוהים, איכות ובטיחות ללא פשרות, התאמה אישית מושלמת ומחיר מצוין.
 
ארונות ילדים של א א ארונות מותאמים לכל חדר לפי גודל ומידה רצויים. אנו מתכננים יחד אתכם את הארון החדש, תוך שימת דגש לאיכות מעולה, חומרי גלם איכותיים, תווי תקן לבטיחות, והתקנה מקצועית בביתכם. מגוון הארונות שלנו משלבים דלתות הזזה ופתיחה, הדפסים חדשים, קלפות מעוצבות ועוד. אנו יודעים כי ארונות לחדרי ילדים הם לא עוד רהיט בחדר הילדים, מדובר ארון אשר ילווה אותו למשך שנים, ולכן אנו שמחים לעצב לכם בכל פעם מחדש ארון ילדים איכותי וייחודי בהתאמה אישית. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון הדגמים בקטלוג החדש וליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.
 

ראו גם: ארונות הזזה לחדר שינה